Gelişim Planım

Borusan’da eğitim ve gelişim; stratejik bilgi yönetimi, performans yönetimi ve çalışan gelişimine odaklanıyor. Çalışanlarımızın doğru işi yapmaları ve yaptıkları işte en iyi olmaları için sınırsız eğitim ve gelişim imkânı sunuyoruz.

Borusan Grubu olarak; tüm eğitim ve gelişim faaliyetlerini Borusan Akademi çatısı altında topluyoruz. Borusan Akademi kapsamında çok çeşitli eğitim programları oluşturarak; Borusanlılar’ın performans ve potansiyellerini en iyi şekilde ortaya koyabilecekleri ve kendilerini geliştirebilecekleri fırsatlar yaratıyoruz.

Borusan Akademi kapsamında oluşturulan bireysel gelişim planları doğrultusunda, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine, bilgi, beceri ve yetkinliklerini zenginleştirmelerine ve kazanımlarını iş sonuçlarına yansıtmalarına yardımcı oluyor, bu doğrultuda çalışanlarımızın hep bir adım önde olacağına inanıyoruz.


Gelişim Planım - Borusan Mühendislik
Borusan Mühendislik farklı sektörlerde faaliyet gösteren üretici firmalara gereksinim duydukları makine ve teçhizatın üretimini ve endüstriyel sistemlerinin bakımlarını gerçekleştirmektedir.
Gelişim Planım, anahtar kelimeler